Author: 8***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يا بنات أنصحكم خذوها مرررره مريحه وكشخه بس خذو ع لون شعركم الطبيعي وتهبببببل 🥹🥹🥹🩷
Color: Marrón
Price: $68.190
Original Price: $78.690
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 210 g |
| Largo | 66 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb260310164447165121116 |
Author: 8***s
Date:
Review: يا بنات أنصحكم خذوها مرررره مريحه وكشخه بس خذو ع لون شعركم الطبيعي وتهبببببل 🥹🥹🥹🩷
Color: Marrón
Author: z***b
Date:
Review: إن شاء الله زينه
Color: Marrón
Author: 9***8
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: جميله جدا
Color: Marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.